Jesteś tutaj:

Inwestycje

Miniatura
Gmina Rzezawa przeznaczyła blisko 140 tys. zł na modernizację ogrodzeń w sąsiedztwie szkoły i przedszkola w Rzezawie, świetlicy i remizy OSP w Ostrowie Królewskim oraz boiska piłkarskiego w Borku.
więcej
Miniatura
W Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na udzielenie Gminie Rzezawa dotacji w wysokości ponad 1,7 mln zł pochodzącej z Rządowego Programu Rozwoju Dróg. Otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na kompleksową rozbudowę ulicy Szkolnej w Krzeczowie.
więcej
Miniatura
W związku z intensywną rozbudową sieci kanalizacyjnej w ostatnich latach na terenie gminy Rzezawa, a co za tym idzie także coraz większą ilość ścieków, konieczne staje się uruchomienie w oczyszczalni ścieków w Okulicach drugiego reaktora. Na zadanie to Gmina Rzezawa przeznaczy ponad 150 tys. zł.
więcej
Miniatura
W ostatnich ośmiu latach na terenie gminy Rzezawa zmodernizowano dziesiątki dróg. Wiele z nich zmieniło się wręcz nie do poznania. W tym czasie powstało także kilka zupełnie nowych dróg, których budowa była bardzo potrzebna. Na rozwój infrastruktury drogowej przeznaczono do tej pory w sumie ponad 14,5 mln zł. Na wiele inwestycji udało się pozyskać dotacje, które opiewają na łączną kwotę w wysokości prawie 6 mln zł. To wszystko przełożyło się na modernizację i budowę blisko 28 km dróg. Jeszcze nigdy w historii Gminy Rzezawa nie zrobiono tak dużo jeżeli chodzi o rozwój infrastruktury drogowej.
więcej
Miniatura
Gmina Rzezawa otrzymała blisko 180 tys. zł dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na termomodernizację budynku przy ulicy Kościelnej 6, w którym znajduje się gminna biblioteka oaz Klub Senior+.
więcej

strony:

1 2 3 4 5 6 »


Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w RzezawieStop - SMOG
  .

Prognoza pogody.
Gminne centrum kultury.

.
powiat bocheński.
obywatel.gov.pl
biznes.gov.pl
 
CENOMA
.