Gazeta Gminna – „Rzezawa.pl”

Gazeta Gminna – „Rzezawa.pl”

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy,

Mieszkańcy Gminy Rzezawa,

 

rozpoczęliśmy ostatni kwartał roku 2022, w który wchodzimy z 24. numerem kwartalnika „Rzezawa.pl”. Za nami intensywne wakacje, pełne spotkań, wydarzeń i lokalnych inicjatyw dla mieszkańców w każdym wieku.
 
Na kartach tego numeru znajdą Państwo sprawozdania z szeregu wydarzeń o charakterze kulturalnym, które mogliśmy realizować dzięki otrzymanym dofinansowaniom. W minione lato gmina żyła spotkaniami z filmem, literaturą i muzyką, na których widać było jedność mieszkańców, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Z myślą o czasie wolnym tych, którzy mieszkają w naszej gminie, oddaliśmy do użytku kolejny obiekt sportowy i plac zabaw.
 
Numer 24. naszego gminnego kwartalnika to jednak przede wszystkim fotografie, na których mogą się Państwo znaleźć. W środku zamieściliśmy zdjęcia z uroczystości jubileuszowej naszych najstarszych w gminie małżonków, z wręczenia wyprawek pierwszakom i stypendiów najbardziej zdolnym uczniom.
 
Żywię nadzieję, że na nadchodzące jesienne wieczory każdy znajdzie w tej gazecie coś dla siebie. Coś, o czym chętnie sobie przypomni lub czym pochwali się przed bliskimi. A chwalić się i my, mieszkańcy i my, jako gmina, bez wątpienia mamy czym.


 

                     Mariusz Palej
                                                                          Wójt Gminy Rzezawa


Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w RzezawieStop - SMOG
  .

Prognoza pogody.
Gminne centrum kultury.

.
powiat bocheński.
obywatel.gov.pl
biznes.gov.pl
 
CENOMA
.