Jesteś tutaj:

AKTUALNOŚCI

Miniatura
Gmina Rzezawa otrzymała 31 tys. zł dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup nowoczesnego quada dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzezawie.
więcej
Miniatura
25 marca na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jodłówce odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja w kategorii open kobiet i mężczyzn. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły dużo pozytywnych emocji.
więcej
Miniatura
24 marca na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jodłówce odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja dla uczniów szkół podstawowych.
więcej
Miniatura
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Rzezawie informuje, że w dniu 24.03.2023 r. od godz. 8.00 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Jodłówka.
więcej
Miniatura
Kanalizacja sanitarna została stworzona, aby przyjmować wyłącznie nieczystości sanitarne oraz papier toaletowy. Prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Rzezawie informacjami o tym, czego nie należy wrzucać do toalety.
więcej

strony:

1 2 3 4 5 6 »


Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w RzezawieStop - SMOG
  .

Prognoza pogody.
Gminne centrum kultury.

.
powiat bocheński.
obywatel.gov.pl
biznes.gov.pl
 
CENOMA
.