Jesteś tutaj:

Informacje

Rusza remont budynku urzędu gminy
Umowa na kompleksową modernizację budynku Urzędu Gminy w Rzezawie została podpisana. Wartość inwestycji to ponad 582 tys. zł. Kwota dotacji pozyskanej na realizację tego zadania to natomiast blisko 258 tys. zł.

Budynek urzędu w Rzezawie nie był remontowany od wielu lat. Upływ czasu sprawił, że pojawiła się potrzeba jego generalnej modernizacji, która nada obiektowi nowoczesny i estetyczny wygląd. Inwestycja przyczyni się także do zwiększenia jego efektywności energetycznej.

Remont siedziby Urzędu Gminy w Rzezawie będzie polegał m.in. na dociepleniu całego budynku, wymianie jego pokrycia dachowego oraz drzwi zewnętrznych i stolarki okiennej. Do wymiany pójdą też parapety i orynnowania. To samo czeka m.in. instalację odgromową oraz oświetlenie. W ramach inwestycji wyremontowane zostaną ponadto schody zewnętrzne prowadzące do urzędu. Zamontowane zostaną również nowe balustrady.

Umowa na modernizację budynku urzędu w Rzezawie została podpisana przez Wójta Mariusza Paleja w środę, 2 września. Inwestycja ma zostać zrealizowana do 16 listopada br.
Dotacja na remont budynku urzędu gminy

Gmina Rzezawa otrzymała blisko 258 tys. zł dotacji na modernizację energetyczną budynku urzędu gminy, który przejdzie prawdziwą metamorfozę.
 
Inwestycja zakłada docieplenie całego budynku, wymianę jego pokrycia dachowego, drzwi zewnętrznych i stolarki okiennej. Wyremontowane zostaną także schody zewnętrzne. Zamontowane zostaną  również nowe balustrady. Do wymiany pójdą też parapety i orynnowania. To samo czeka m.in. instalację odgromową oraz oświetlenie. Warto również podkreślić, że na jednej z jego ścian pojawi się ogromny zegar.
 
Gmina Rzezawa na realizację tej inwestycji pozyskała pieniądze będące w dyspozycji Zarządu Województwa Małopolskiego. Szacunkowa wartość całego zadania wynosi prawie 700 tys. zł.
Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w Rzezawie


Stop - SMOG
  .