Klub Seniora w Rzezawie

Miniatura Projekt jest finansowany z budżetu Gminy Rzezawa , a jego celem jest promowanie kultury i folkloru naszego regionu . Jednym z etapów jest zapoznanie z historią i działalnością nieistniejącego już zespołu „Jodłowiacy” który był kilkakrotnie reaktywowany , a jego członkowie do dziś wspominają przygodę z zespołem . 
więcej
Miniatura W dniu 19.11.2016r w remizie OSP Rzezawa odbyło się spotkanie rocznicowe Klubu Seniora „Bez Ograniczeń”. To już cały rok działalności klubu, przez ten czas wiele się zmieniło. Przybyło klubowiczów..
więcej
Miniatura
W dniu 3.09.2016 klub seniora „Bez Ograniczeń” wraz z zaproszonym zespołem Bratucjana  był na wycieczce w Muszynie i Kamiannej .Po przepięknych ogrodach Muszyńskich oprowadzał nas przewodniczący rady miasta p. Jerzy Majka,  za mile spędzony czas i gościnę bardzo serdecznie mu dziękujemy. Zwiedziliśmy również ogrody biblijne które są adaptacją Objawienia zawartego w Piśmie Świętym i poprzez kompozycje roślin i krajobrazu w wyrazisty sposób przekazują artystyczną wizję Słowa Bożego. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Pasiekę „Barć” w Kamiannej. Podziękowania kierujemy również do przewodniczącej p. Beaty Puzia  i radnych p. Danuty Kutyba i p. Roberta Świercz za pomoc w realizacji tej wycieczki.
więcej
Miniatura W dniu 16.07.2016 Klub Seniora „Bez Ograniczeń” na zaproszenie zespołu Bratucjana uczestniczył we wspólnym grillu w przepięknym miejscu w lesie w Bratucicach na „Hubertówce”. Dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą zabawę i poczęstunek.
więcej
Miniatura W sobotę 5 marca 2016 r w remizie OSP w Rzezawie klub seniora obchodził Dzień Kobiet. W uroczystości uczestniczył p.Wójt Mariusz Palej i zespół Bratucjana oraz seniorzy.
więcej

strony:

1 2 »


Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w RzezawieStop - SMOG
  .

Prognoza pogody.
Gminne centrum kultury.

.
powiat bocheński.
obywatel.gov.pl
biznes.gov.pl
 
CENOMA
.