Warsztaty kulinarne

Napisane przez  Administrator
poniedziałek, 25 czerwca 2012 08:07

W środę 20 czerwca 2012 roku w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku odbyła się I tura warsztatów kulinarnych organizowanych przez Nadwiślańską Grupę Działania E.O. Cenoma. 

Artykuł oraz zdjęcia na stronie NGD E.O. Cenoma

 • Weekend z zabytkami w naszej gminie
  Napisane przez Administrator
  Weekend z zabytkami w naszej gminie W związku z prowadzoną od kilku lat przez Starostwo Powiatowe w Bochni akcją Weekend z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego, Wójt Gminy Rzezawa Pan Mariusz Palej serdecznie zaprasza do odwiedzenia Izby Pamięci gen. L. Okulickiego w Bratucicach oraz Sali Maryjnej w Domu Pielgrzyma przy kościele w Okulicach.  Miejsca te będą otwarte dla wszystkich w sobotę od godziny 14.00 do godziny 18.00.  Serdecznie…
  piątek, 04 września 2015 11:31
 • PiS oraz Sarsa na zakończenie weekendu z zabytkami
  Napisane przez Administrator
  PiS oraz Sarsa na zakończenie weekendu z zabytkami Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na muzyczne zakończenie Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego. Na Rynku w Bochni wystąpi bocheński duet PiS oraz wschodząca gwiazda SARSA. Odbędzie się także piknik smaków i rękodzieła lokalnych artystów. Na odwiedzających będą czekać stoiska z pysznymi lokalnymi przysmakami, pięknymi haftami czy też unikalną biżuterią. Rozstrzygnięty zostanie też konkurs dla najaktywniejszych…
  czwartek, 03 września 2015 08:51
 • 40-lecie istnienia OSP Łazy oraz Pożegnanie Lata
  Napisane przez Administrator
  40-lecie istnienia OSP Łazy oraz Pożegnanie Lata 40-lecie istnienia OSP Łazy oraz Pożegnanie Lata               W minioną sobotę w przepięknej aurze jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łazach świętowała swój jubileusz – czterdziestolecie istnienia, która to uroczystość połączona była z „Pożegnaniem Lata”. Uroczystość została dopracowana w każdym calu i otrzymała godną jubileuszu oprawę.               Strażacy zadbali o wszystko i pokazali, że…
  wtorek, 01 września 2015 13:46
 • Rozpoczęcie roku szkolnego
  Napisane przez Administrator
  Rozpoczęcie roku szkolnego W dniu dzisiejszym w szkołach odbywa się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego poprzedzone Mszą Świętą. Wszystkim uczniom i nauczycielom z naszej gminy życzymy wytrwałości w trakcie nowego roku szkolnego oraz sukcesów w nauce i pracy!
  wtorek, 01 września 2015 08:58
 • 76 rocznica wybuchu II Wojny Światowej
  Napisane przez Administrator
  76 rocznica wybuchu II Wojny Światowej 1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Osamotnione Wojsko Polskie nie mogło skutecznie przeciwstawić się agresji Niemiec i sowieckiej inwazji rozpoczętej 17 września. W konsekwencji Hitler i Stalin dokonali IV rozbioru Polski. Poświęćmy dzisiaj chwilę aby wspomnieć o polskich bohaterach którzy walczyli i oddali życie za wolną Polskę.
  wtorek, 01 września 2015 08:44

bip

gminny portal mapowy logo 

Zachęcamy do korzystania z portalu pogodynka.pl na którym można sprawdzić aktualną prognozę pogody oraz ostrzeżenia meteorologiczne.

logo pogodynka pl 

projekty wspolfinansowane                                                                                      

 nsr

 

konto

Nr konta
30859100070080000000420017

Dla przelewów międzynadorowych:

KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

SWIFT/BIC: KRSPPLPK

PL30859100070080000000420017


baner monitoring powietrza

 

banner zip1 

apteki-logo  

 

ochronasrodowiska

 

odpady

 

dofinansowanie modocianych

 

owiata - pomoc materialna

 

baner wzory dokumentw w ug

 

 gops

 

 zamwienia publiczne


   harmonogram2015

 

   harmonogrampowiat2015

 

 

Kalendarz wydarzeń

Rzezawa w sieci

Ostatnio na forum

Zadaj pytanie

Multimedia

Film promocyjny o Gminie Rzezawa.

© Copyrights Gmina Rzezawa 2015 Projekt i wykonanie --> www.dwawjednym.pl