Warsztaty kulinarne

Napisane przez  Administrator
poniedziałek, 25 czerwca 2012 08:07

W środę 20 czerwca 2012 roku w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku odbyła się I tura warsztatów kulinarnych organizowanych przez Nadwiślańską Grupę Działania E.O. Cenoma. 

Artykuł oraz zdjęcia na stronie NGD E.O. Cenoma

 • Wyniki rekrutacji do projektu mającego na celu poprawę higieny jamy ustnej u przedszkolaków.
  Napisane przez Administrator
  Wyniki rekrutacji do projektu mającego na celu poprawę higieny jamy ustnej u przedszkolaków. Pragniemy poinformować, że w ramach projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców” udział weźmie 6 przedszkoli z terenu naszej gminy. W tym: Publiczne Przedszkole w Rzezawie w ramach edukacji bezpośredniej   oraz w ramach edukacji pośredniej: Publiczne Przedszkole w Krzeczowie Publiczne Przedszkole w…
  wtorek, 23 czerwca 2015 08:29
 • Wójt Gminy Rzezawa zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów.
  Napisane przez Administrator
  Wójt Gminy Rzezawa zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów. Wójt Gminy Rzezawa zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 2015 r. w godzinach 12:00 - 20:00 na terenie boiska sportowego w Jodłówce pod honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego Pana Ludwika Węgrzyna organizowany przez Wójta Gminy Rzezawa Pana Mariusza Paleja przy współpracy radnych - Pani Barbary Kwiecińskiej i Pana…
  piątek, 12 czerwca 2015 13:35
 • Relacja z bezalkoholowego pikniku integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi z okazji Dnia Dziecka.
  Napisane przez Administrator
  Relacja z bezalkoholowego pikniku integracyjnego z osobami niepełnosprawnymi z okazji Dnia Dziecka.         W dniu 7 czerwca Wójta Gminy Rzezawa oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zaprosili do udziału w bezalkoholowym integracyjnym pikniku organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Piknik został objęty patronatem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. W programie znalazło się szereg atrakcji w tym m.in.  XX…
  czwartek, 11 czerwca 2015 07:43
 • Konkurs fotograficzny pn. „Odkrywamy naszą Gminę na nowo” - Rozstrzygnięty!
  Napisane przez Administrator
  Konkurs fotograficzny pn. „Odkrywamy naszą Gminę na nowo” - Rozstrzygnięty! Głównym pomysłodawcą i inicjatorem  konkursu adresowanego do  dzieci i młodzieży gimnazjalnej z terenu gminy Rzezawa był Pan Wójt Mariusz Palej. Nadwiślańska Grupa Działania "E.O.CENOMA" objęła patronat nad tym przedsięwzięciem poprzez ufundowanie nagród rzeczowych dla laureatów konkursu. Realizacja konkursu miała przyczynić się do rozpowszechnienia  idei fotografowania, jako sposobu aktywnej formy spędzania wolnego czasu wśród dzieci i…
  wtorek, 09 czerwca 2015 06:07
 • Rekord Polski w kategorii "Najdłuższa linia z grillowanych kurczaków".
  Napisane przez Administrator
  Rekord Polski w kategorii Dnia 07.06.2015 na stadionie sportowym w Rzezawie Firma "D&S" Drapała Szerląg wraz z mieszkańcami gminy Rzezawa ustanowiła rekord Polski w kategorii "Najdłuższa linia z grillowanych kurczaków". Długość naszego wielkiego, kurczakowego szaszłyka wyniosła 43,145 metra :)   Po oficjalnym zmierzeniu linii przez sędziego Biura Rekordów przy udziale Pani Ewy Wachowicz oraz Pana Wójta Mariusza Paleja, kucharze…
  poniedziałek, 08 czerwca 2015 14:36

bip

gminny portal mapowy logo 

Zachęcamy do korzystania z portalu pogodynka.pl na którym można sprawdzić aktualną prognozę pogody oraz ostrzeżenia meteorologiczne.

logo pogodynka pl 

projekty wspolfinansowane                                                                                      

 nsr

 

konto

Nr konta
30859100070080000000420017

Dla przelewów międzynadorowych:

KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

SWIFT/BIC: KRSPPLPK

PL30859100070080000000420017


baner monitoring powietrza

 

banner zip1 

apteki-logo  

 

odpady

 

dofinansowanie modocianych

 

owiata - pomoc materialna

 

baner wzory dokumentw w ug

 

 gops

 

 zamwienia publiczne


   harmonogram2015

 

   harmonogrampowiat2015

 

 

Kalendarz wydarzeń

Rzezawa w sieci

Ostatnio na forum

Zadaj pytanie

Multimedia

Film promocyjny o Gminie Rzezawa.

© Copyrights Gmina Rzezawa 2015 Projekt i wykonanie --> www.dwawjednym.pl