Jesteś tutaj:

Rada Gminy Rzezawa

Rada Gminy Rzezawa
2015-12-01
Przewodnicząca Rady Gminy:
Beata Puzia, mail: b.puzia@rada.rzezawa.pl


Dyżur Przewodniczącej Rady Gminy Rzezawa:
pierwszy poniedziałek miesiąca
od 16:00 do 17:00 – Urząd Gminy Rzezawa ul. Długa 21 pok. Nr 20
pierwszy czwartek miesiąca
od 17:30 do 18:30 - Świetlica Wiejska w Łazach
W związku z zaplanowaną Sesją Rady Gminy na dzień 6 lutego b.r. w tym dniu nie będzie dyżuru Przewodniczącej Rady. Możliwy kontakt telefoniczny.


Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy:
Ireneusz Czesak, mail: 
i.czesak@rada.rzezawa.pl
Leon Stal, mail: l.stal@rada.rzezawa.pl

Radni:
Marcin Bielak, mail: 
m.bielak@rada.rzezawa.pl
Marian Gnutek, mail: m.gnutek@rada.rzezawa.pl
Ewa Kociołek, mail: e.kociolek@rada.rzezawa.pl
Mariusz Kurnik, mail: m.kurnik@rada.rzezawa.pl
Danuta Kutyba, mail: d.kutyba@rada.rzezawa.pl
Barbara Kwiecińska, mail: b.kwiecinska@rada.rzezawa.pl
Waldemar Małek, mail: w.malek@rada.rzezawa.pl
Wiesław Pajor, mail: w.pajor@rada.rzezawa.pl
Marcin Piec, mail: m.piec@rada.rzezawa.pl
Stanisław Szumański, mail: s.szumanski@rada.rzezawa.pl
Robert Świercz, mail: r.swiercz@rada.rzezawa.pl
Józef Zych, mail: j.zych@rada.rzezawa.pl


 
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodniczący komisji:
Barbara Kwiecińska
Wiceprzewodniczący:
Waldemar Małek
Skład komisji:
Stanisław Szumański 
Beata Puzia  
 
 
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Spraw Socjalnych
Przewodniczący komisji:
Mariusz Kurnik 
Wiceprzewodniczący:
Danuta Kutyba
Skład komisji:
Leon Stal
Ireneusz Czesak
 
 
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji:
Marcin Bielak
Wiceprzewodniczący:
Wiesław Pajor 
Skład komisji:
Robert Świercz
 
 
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego
Przewodniczący komisji:
Ewa Kociołek
Wiceprzewodniczący:
Marcin Piec
Skład komisji:
Józef Zych     
Marian Gnutek

 

Czytano: 1984 razy

Pytanie do wójta.
BIP.
 

Portal mapowy
Druki do pobrania.
ZOZ w Rzezawie

dyżury aptek.
Prognoza pogody.
Gminne centrum kultury.
.


ZOZ w Rzezawie.
powiat bocheński.
obywatel.gov.pl
CENOMA.
   


 

rzezawa w obiektywie

Z lotu ptakaKościół
Z lotu ptakaKościół
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[Aby zamknąć naciśnij ENTER]